Salon kosmetyczny Sandra Studio Urody - Tarnowskie Góry | o nas.


Studio Urody i Stylizacji Sandra - o nas

Studio Urody i Stylizacji Sandra powstało z myślą o wymagających Klientach, którzy oprócz profesjonalnej obsługi i wielu zabiegów oczekują czegoś więcej za rozsądną cenę.

Dla Państwa stworzyliśmy nowoczesne miejsce, gdzie w przyjaznej atmosferze zaufania, dyskrecji i wyszukanym wnętrzu oferujemy szereg zabiegów kosmetycznych i upiększających oraz typowo specjalistycznych.

Każdy klient naszego salonu traktowany jest wyjątkowo. Oprócz proponowanych zabiegów kosmetycznych istnieje możliwość dobrania indywidualnej pielęgnacji
w oparciu o profesjonalną konsultację oraz oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dla Państwa wygody działamy kompleksowo:

Pracują u nas wysoko wykwalifikowane kosmetyczki , fryzjerzy , fizjoterapełci z wieloletnim doświadczeniem. O naszym profesjonalizmie świadczą liczne nagrody, certyfikaty i listy referencyjne od zadowolonych Klientów.

Oprócz tego współpracujemy z lekarzem medycyny estetycznej, który na miejscu wykonuje zabiegi kwasem hialuronowym i botoxem – wypełnienie zmarszczek, powiększenie ust

Także jako jedni z nielicznych w okolicy, posiadamy saunę na podczerwień, która doskonale oczyszcza z toksyn, redukuje cellulit, leczy różnego rodzaju bóle oraz intensywnie spala kalorie.

Nasz zespół:

właścicielkamgr Izabela Markowska - właścicielka, szkoleniowiec; Obecnie uczęszcza na Studia Podyplomowe GWSH w Katowicach-kosmetologia zaawansowana; ukończyła Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi - pedagog Edukacji Zdrowotnej i Profilaktyki Zdrowia; technik farmaceutyczny; Specjalista Linergista ukończyła Roczną Szkołę Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej Brodway Beauty Collage, dyplomowany podolog – Akademia Podologii w Katowicach; ukończyła Międzynarodowa Akademia Kosmetyki i Biznesu Cosmobelle o profilu Obsługa Nowoczesnych Urządzeń Kosmetycznych, obecnie uczęszcza Akademia Esthetic Institute w Katowicach. Stale podnosi swoje kwalifikacje oraz poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach . Posiada doświadczenie oraz kwalifikacje do wykonywania zabiegówi anti aging przy pomocy mezoterapii igłowej, mikroigłowej , karboksyterapii , peelingów chemicznych , endermologii twarzy i ciała, oxybrazji i infuzji tlenowej, obsługi lasera IPL+RF, oraz pełnym zakresie klasycznej kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała produktami Thalgo, Purle, Ella Bache. Specjalizuje się w zakresie makijażu permanentnego, a także w zabiegach : pedicure leczniczy i klasyczny, opalanie natryskowe i przedłużanie rzęs. Posiada również szkolenia z stylizacji paznokci metodą sns , hybrydowy oraz stylizacji metodą żelową oraz opalania natryskowego

fryzjerkaAnna Potempa - Jest fryzjerką od kilkunastu lat. Mistrz fryzjerstwa, szkoleniowiec. Ciepła otwarta na ludzi, obowiązkowa, punktualna, systematyczna. Osoba dynamiczna zawsze uśmiechnięta. Specjalizuje się w strzyżeniach damskich i męskich oraz w koloryzacjach. Upięcia nie sprawiają jej trudności, zawsze potrafi coś fajnego i zmysłowego, uczesać na każdą okazję. Klienci cenią ją za szczerość i chętnie do niej wracają. Swoje kwalifikację podnosi po przez szkolenia. Ukończyła szkolenia Berendowicz&Kublin, Christophe Gaillet , oraz szereg szkoleń z koloryzacji, strzyżeń, pielęgnacji, upięć firmy Lorealkosmetyczka Katarzyna Kulesza - Dyplomowana kosmetyczka, technolog żywienia, szkoleniowiec ,ukończyła Policealne Studium Medyczne w Tarnowskich Górach na kierunkach: technik usług kosmetycznych oraz instruktor higieny. Z pasją poszerza swoją wiedzę o nowinki kosmetologiczne uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Posiada doświadczenie oraz kwalifikacje do wykonywania zabiegówi anti aging przy pomocy mezoterapii igłowej, mikroigłowej , karboksyterapii , peelingów chemicznych , endermologii twarzy i ciała, oxybrazji i infuzji tlenowej, obsługi lasera IPL+RF, oraz pełnym zakresie klasycznej kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała produktami Thalgo, Purle, Ella Bache. Specjalizuje się w również w zabiegach: pedicure klasyczny, stylizacji paznokci metodą hybrydową i tytanową, makijażem dziennym i wieczorowym oraz depilacją ciała woskiem.
kosmetyczka Nazywam się Kamil Michalski. Mam 26 lat i jestem absolwentem Politechniki Opolskiej. Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą oraz masażystą po licznych kursach. Jestem osobą spokojną, otwartą i szczerą. Jeśli zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu pomóc.
W naszym salonie używamy kosmetyków m.in.:
Firmy w salonie kosmetycznym Sandra Studio Urody Tarnowskie Góry
Nasi partnerzy:
Onyx Club
32/ 724 98 05
ul. Nakielska 15-17 42-600 Tarnowskie-Góry
Projekt i wykonanie: Reklama Śląsk Reklama Śląsk - I-Creative.pl