Salon kosmetyczny Sandra Studio Urody - Tarnowskie Góry | makijaże okolicznościowe.

Makijaże okolicznościowe

Makijaż okolicznościowy Tarnowskie Góry

Zadaniem makijażu jest podkreślenie naszego naturalnego piękna i ukrycie tego, czego pokazać nie chcemy. Każdej z nas zależy na tym, aby był on odzwierciedleniem naszej duszy, był dopasowany do urody, wieku, pory dnia, okoliczności, jak i również do aktualnych trendów w modzie.

Tylko profesjonalne podejście do makijażu daje pełne zadowolenie, które możemy Państwu zagwarantować w naszym studio.

Dzień ślubu należy do najważniejszych przeżyć w życiu kobiety, więc dokładamy wszelkich starań aby był wyjątkowy. W ferworze przygotowań jakie mu towarzyszą, ważnym elementem jest wykonanie profesjonalnego makijażu, który pomimo długo trwających uroczystości ślubnych czy wreszcie czasochłonnych sesji fotograficznych, w każdym momencie będzie idealny i nieskazitelny.

To wszystko może zapewnić wizażystka używając odpowiednich kosmetyków, dzięki którym tego dnia Panna Młoda będzie wyglądać bajecznie i oszałamiająco.

Gwarantujemy, że makijaż będzie odpowiednio dobrany do urody, sukni i ślubnych dodatków. Sprawimy, że ten dzień na długo zapadnie wszystkim w pamięci.

Piękny i przykuwający wzrok makijaż wieczorowy sprawia, że wieczór należy do nas, czujemy się jak gwiazdy na czerwonym dywanie.

Niezależnie czy jest to bal sylwestrowy z mnóstwem przyjaciół czy wykwintna kolacja, pewność siebie gwarantuje nam udaną zabawę. To moment, w którym możemy dzięki odpowiedniemu makijażowi stać się elegancką pełną zmysłowości i tajemniczości kobietą.

Makijaż, którego zadaniem jest przede wszystkim wyrównanie kolorytu cery, repigmentacja przebarwień- czyli spowodowanie by nasza cera była zadbana wypoczęta, świetlista i zdrowa. Ma podkreślać nasze atuty(piękne oczy usta, owal twarzy itd.) nie skupiamy się, więc na ferii barw, lecz na delikatnej oprawie i podkreśleniu. Stosujemy kolory stonowane, harmonijnie dopasowane do naszego naturalnego kolorytu. Zwracamy uwagę muśniecie różem, wytuszowanie rzęs, perfekcyjny rysunek ust.

W naszym salonie używamy kosmetyków m.in.:
Firmy w salonie kosmetycznym Sandra Studio Urody Tarnowskie Góry
Nasi partnerzy:
Onyx Club
32/ 724 98 05
ul. Nakielska 15-17 42-600 Tarnowskie-Góry
Projekt i wykonanie: Reklama Śląsk Reklama Śląsk - I-Creative.pl