Salon kosmetyczny Sandra Studio Urody - Tarnowskie Góry | opalanie natryskowe sun-fx.

Opalanie Natryskowe SunFX

Opalanie natryskowe SunFX - Światowy lider opalania natryskowego.

Wyobraź sobie idealną opaleniznę w pięć minut... Teraz jest to już możliwe z nowymi, profesjonalnymi urządzeniami do opalania natryskowego SunFX.

Naturalne opalanie natryskowe SunFX jest doskonałą alternatywą na piękną i zdrową opaleniznę. SunFX gwarantuje perfekcyjną i bezpieczną opaleniznę.

Opalanie natryskowe prosto od matki natury.

W czasach kiedy nasza skóra jest narażona na działanie silnych chemikaliów i sztucznych związków, SunFX pracuje nad tym, aby mieć pewność, że nasze produkty pozostają najczystsze na świecie. Aby to uzyskać stworzyliśmy preparaty opalające w 100% z naturalnych składników, nie zawierające: alkoholu, środków zapachowych, środków konserwujących, parabenów, olejów. Sekret sukcesu opalania natryskowego SunFX leży w zaawansowanej, naturalnej formule, która łączy najczystszą wodę i naturalne bronzery, z najczystszym dostępnym DHA - posiadającym ECO CERTYFIKAT.

Opalanie natryskowe SunFX

Opalanie natryskowe i zdrowie.

Stosując SunFX wiemy, że nasi klienci nie chcą być narażeni na potencjalnie szkodliwe chemikalia, dlatego dokonaliśmy wysiłku aby stworzyć całkowicie naturalną alternatywę.

Kiedy zastanowisz się nad tym na jak wiele chemikaliów jesteśmy narażeni w ciągu każdego dnia, dobrze jest wiedzieć, że jest firma, która stworzyła w 100% bezpieczne opalanie.

Nie wszystkie firmy produkujące produkty opalające mogą pochwalić się w 100% naturalnymi składnikami ale w preparatach SunFX używamy tylko całkowicie naturalnych produktów. W przeciwieństwie do innych firm nasze kosmetyki brązujące nie zawierają alkoholu, konserwantów i co najważniejsze nie zawierają parabenów.

Opalanie natryskowe - forumła bezzapachowa.

Nasze produkty nie mają przykrych zapachów, tak więc nie wymagają używania dodatkowych substancji maskujących zapach, używanych w tańszych produktach.

SunFX to piękne i zdrowe opalanie natryskowe!

Opalanie natryskowe SunFX - jakość oraz profesjonalizm urządzeń i produktów potwierdzona licznymi międzynarodowymi nagrodami.

Więcej informacji o produkcie na www.sunfx.pl

W naszym salonie używamy kosmetyków m.in.:
Firmy w salonie kosmetycznym Sandra Studio Urody Tarnowskie Góry
Nasi partnerzy:
Onyx Club
32/ 724 98 05
ul. Nakielska 15-17 42-600 Tarnowskie-Góry
Projekt i wykonanie: Reklama Śląsk Reklama Śląsk - I-Creative.pl