Salon kosmetyczny Sandra Studio Urody - Tarnowskie Góry | peeling kawitacyjny.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. To nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling ultradźwiękowy jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona.

Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Głębokie oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuje skórę do wszelkich kosmetycznych aplikacji, odbywa się naturalna, głęboka penetracja produktów bez zastosowania prądu, efekt wzbudzonej energii powoduje, że poziom melaniny spada, a odbarwienia i skazy cery znikną.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy, dłoniach oraz plecach.

Jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry przy pomocy prostokątnej fali ultradźwiękowej bez efektów ubocznych. Głębokie oczyszczenie i odsłonięcie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, precyzyjnie przygotowuje skórę do różnych kosmetycznych aplikacji, odbywa się naturalna, głęboka penetracja kosmetyków , efekt wibracji powoduje rozpad złogów melaniny, a odbarwienia i skazy cery nikną. Doskonały przed zabiegiem mikrodermabrazji.

To wyjątkowo nowoczesne urządzenie oferuje jeden z najbardziej zaawansowanych systemów ultradźwiękowych do wykorzystania w gabinecie kosmetycznym. Szpatuła wibrująca z częstotliwością 28 Khz daje nam najlepsze wykorzystanie tej techniki do czyszczenia skóry i wprowadzania kosmetyków, a system pracy pulsacyjnej daje nam ogromne możliwości w dostosowaniu zabiegów rozbijania melaniny i wygładzania porów. System regulacji mikroprądów przepływających przez szpatułę podczas zabiegu wspomaga działania mające na celu wypłycanie zmarszczek.

Głowice ultradźwiękowe 1 Mhz - do stosowania na ciało (płaska) i twarz (stożkowa), ułatwiają penetrację wprowadzanym preparatom kondycjonującym skórę suchą, złuszczającą się, nie dotlenioną, wiotką, poszarzałą, zmęczoną i dojrzałą. Efektem tego jest ujędrnianie, nawilżanie i wygładzenie skóry, stymulacja mięśni, rozjaśnienie przebarwień, oraz dokładne odżywienie komórek. Ultradźwięki przyspieszają również metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych dzięki czemu wspomagają odchudzanie i zmniejszają cellulit. Komórki tłuszczowe pod wpływem ultradźwięków o częstotliwości 1Mhz pękają a uwolniony tłuszcz dostaje się do limfy i krwioobiegu. Łącząc masaż ultradźwiękowy z ćwiczeniami mającymi na celu spalenie uwolnionego podczas zabiegu tłuszczu w niedługim czasie możemy osiągnąć bardzo zadowalające wyniki.

Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą (ultradźwiękami). Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej.

Efekty:

Zalety:

Zastosowanie:

Oczyszczanie manualne. Usuwanie zanieczyszczeń skóry jest ważnym elementem w pielęgnacji. Nie jest to zabieg tylko dla skór trądzikowych czy tłustych, ale wszystkich. Poprzez głębokie oczyszczenie aktywne składniki zawarte np. w kremach mogą dotrzeć w głąb naskórka.

Oczywiście skóry trądzikowe, zanieczyszczone wymagają częstszego oczyszczania - raz w miesiącu, tak aby wyeliminować zmiany krostkowe i zaskórnikowe. Przebieg zabiegu: Zabieg rozpoczyna się od dokładnego demakijażu. Przy użyciu odpowiednich preparatów usuwany jest nadmiar warstwy rogowej naskórka, a zastoiny gruczołów łojowych zostają rozpuszczone dzięki zastosowaniu specjalistycznych olejków. Po rozpulchnieniu skóry pod wapozonem, co pozwala na otwarcie porów skórnych i dokładne ich oczyszczenie, nakładane są maski o działaniu tonizującym, oczyszczającym oraz ściągającym, a także substancje aktywne, które mogą być wbijane ultradźwiękami. Na zakończenie nakładany jest krem o działaniu rewitalizującym i antyutleniającym, stworzony dla skóry wymagającej wyjątkowej pielęgnacji po zabiegach oczyszczających. Efekty: oczyszczenie z zaskórników i krost, odzyskanie świeżości i delikatności skóry działanie bakteriobójcze - D'arsonval regulacja pracy gruczołów łojowych lepsze wchłanianie substancji aktywnych. Zabieg szczególnie polecany dla osób o zanieczyszczonej skórze z wypryskami.

W naszym salonie używamy kosmetyków m.in.:
Firmy w salonie kosmetycznym Sandra Studio Urody Tarnowskie Góry
Nasi partnerzy:
Onyx Club
32/ 724 98 05
ul. Nakielska 15-17 42-600 Tarnowskie-Góry
Projekt i wykonanie: Reklama Śląsk Reklama Śląsk - I-Creative.pl